Kontakt

 

Kontaktpersoner i ICD-klubben kan ses nedenfor.
Hvis du har brug for at snakke med en ligestillede person der enten har fået en ICD-enhed eller er pårørende til en hjertepatient, så stiller vi os til rådighed for hjælp, støtte og information.

Ring eller send os en mail, så vil vi hjælpe og informere efter bedste evne.

Uanset spørgsmålets omfang, så kontakt os endelig.

Er du i tvivl om hvem du skal kontakte, så skriv til

kontakt@icdklubben.dk

 

 

Bestyrelse

Formand

Svenn Erik Kristensen

Akacievej 12

4683 Rønnede

2298 6342

svennerik@icdklubben.dk

Sekretær

Annelise Hattesen

Sct. Nicolai Gade 19, 1.03

6200 Aabenraa

4085 2646

annelise@icdklubben.dk

Kasserer

Flemming Krogh

Sejlbjerg Allé 3A, 2.th.

2640 Hedehusene

3160 2815

flemming@icdklubben.dk

Bestyrelsesmedlem

Søren Rasmussen

Rude Skovvej 13, Rude Strand

8300 Odder

3026 9286

soeren@icdklubben.dk

Bestyrelsesmedlem

Jan Gottschalk

Marievej 53

4300 Holbæk

4078 6978

jan@icdklubben.dk

Bestyrelsesmedlem

Bente Damgaard Thomsen

Åparken 10

4520 Svinninge

5783 4817

bente@icdklubben.dk

Webmaster og Suppleant

Sanne Krogh

Sejlbjerg Allé 3A, 2.th

2640 Hedehusene

3110 0425

sanne@icdklubben.dk