<>Facebook logoIkon-TelefonSlice 1HF Logorip_downSlice 1Slice 1

Hjertemotion hjemme i stuerne – fredag den 1. maj 2020

Skrevet fredag d. 17. april 2020

Det er så absolut en usædvanlig situation vi befinder os i. Vi har på kort tid arbejdet på at skabe de bedste tilbud til vores medlemmer af Hjerteforeningen og hjertepatienter i Danmark, under de nuværende forudsætninger.

Deltag i Hjertemotion LIVE –  fredag den 1. maj 2020

Hjertemotion LIVE er et åbent tilbud – tilgængeligt for alle interesserede, men BEMÆRK, at det er målrettet hjertepatienter, der har afsluttet et rehabiliteringsforløb i region og kommune, og som normalt deltager på Hjerteforeningens Hjertemotionshold i hele landet.

 

Hjertemotion LIVE den 1. maj 2020 følger du via dette link:

https://www.facebook.com/events/228339158250210/

Se guide til hvordan du kommer på:

file:///C:/Users/Bruger/Desktop/Hjertemotion%20live/Guide%20til%20Hjertemotion%20LIVE%20på%20Facebook.pdf

Hvis du ikke kan deltage på ovennævnte tidspunkt eller ikke har en profil på Facebook, så kan du efter fredag finde udsendelserne på https://hjertemotion.dk